Miło mi poinformować, że moja recenzja książki Maciej Zaremby Bielawskiego Higieniści została wybrana recenzją listopada w serwisie Lektury Reportera. Recenzję można przeczytać na moim blogu lub na stronie Lektury Reportera.
Dziękuję także Księgarni Świt.
Dziękuję także Księgarni Świt.
Gratuluję :) Wyróżnienie w pełni zasłużone :)
OdpowiedzUsuńDziękuję, miło mi to... czytać :)
Usuń